Канадський адвокат повідомила про свій проступок в адвокатське товариство, і отримала призупинення на 3 місяці

Адвокат з Ванкувера була відсторонена від адвокатської діяльності на три місяці після того, як повідомила про власну професійну провину в Юридичне товариство Британської Колумбії.

Про це пише CTV News Vancouver.

У поясненнях до дисциплінарного комітету юридичного товариства Катріна Шріранпонг зізналася, що неналежним чином повелась з понад 70 000 доларів США коштів від 17 клієнтів, перерахувавши їх на свій особистий рахунок, а не на довірчий рахунок. Депонувала ці кошти з юридичної практики протягом трьох місяців після того, як повідомила про власну професійну неналежну поведінку в Юридичне товариство Британської Колумбії.

Це є порушенням правил бухгалтерського обліку, але адвокат, схоже, не вчинила це зловмисно, зазначено у висновках повідомлення про її згоду з товариством, розміщеного на веб-сайті товариства.

«Адвокат не вважала, що їй потрібно керувати довірчим рахунком, оскільки вона виставляла своїм клієнтам фіксовані юридичні витрати поза обмежений обсяг послуг, і вона вважала, що її клієнти надали їй інформовану згоду розглядати свої платежі як свою власність після отримання. », – йдеться в угоді. «Оскільки вона не керувала довірчим рахунком, адвокат не вела жодних довірчих записів».

Відповідно до правил, Шріранпонг повинна була зберігати будь-які авансові платежі, отримані від клієнтів, на довірчих рахунках або, якщо вона збиралася тримати їх у власність, отримати «повну інформовану згоду» від клієнтів у письмовій формі.

Хоча Шріранпонг розповіла дисциплінарному комітету, що вона усно пояснила клієнтам цю ситуацію під час ранніх зустрічей з ними, вона визнала, що клієнти, можливо, не зрозуміли визначення довірчого облікового запису до надання усної згоди.

Шріранпонг виконала всю роботу, на яку її найняли, і жоден клієнт не втратив коштів, відповідно до звіту.

«Адвокат не отримав жодної фінансової вигоди від своєї помилки, а її клієнти не зазнали збитків», – йдеться у звіті. «Вона підтримувала позитивні стосунки з багатьма своїми клієнтами. Деякі з них посилалися на своє задоволення та вдячність за роботу адвоката у своїх супровідних листах».

Неправомірна поведінка сталася між 2016 та 2018 роками, коли Шріранпонг обслуговувала приватних клієнтів з питань імміграційного права. Вона не була членом юридичного товариства після того, як взяла відпустку по вагітності та пологах у листопаді 2018 року.

Через проступок вона буде відсторонена від ведення адвокатської діяльності на три місяці, з 17 січня по 17 квітня.

У угоді про згоду зазначено, що у Шріранпонг раніше не було порушень і вона вже закінчила три курси з довірчого обліку за результатами цих інцидентів. В документі також зазначається її внесок у «юридичну професію та суспільство» як пом’якшувальні фактори у справі.

«Вона є єдиним тайським імміграційним адвокатом у Британській Колумбії, як зазначають деякі її колишні клієнти, і багато інших тайських клієнтів чекають її повернення до практики, щоб вони могли звернутися до неї за допомогою», – йдеться в угоді.

«Адвокат працювала з біженцями та жертвами торгівлею людьми, а також з представниками вразливих груп населення. Вона підтримує благодійні організації, спрямовані на боротьбу з торгівлею людьми, особливо дітьми, а також з тими, які допомагають біженцям та пропагують права тварин».