КДКА Полтавської області прийняла рішення про припинення права Сергія Комлєва на заняття адвокатською діяльністю

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія Полтавської області прийняла рішення про притягнення адвоката Сергія Комлєва до дисциплінарної відповідальності за вчинення дисциплінарного проступку і застосування до нього дисциплінарного стягнення.

Про це йдеться у рішенні КДКА Полтавської області від 11 серпня 2022 року.

“КДКА Полтавської області наголошує, що дописи АДВОКАТА у мережі Інтернет соціальній мережі «Facebook» не відповідають прийнятним, загальнолюдським цінностям, ганьблять Україну, український народ та Збройні сили України, як і ціною власного життя здійснюють захист свободи та територіальної цілісності країни від військової агресії з боку РФ. Зміст дописів АДВОКАТА є неприпустимим не тільки для адвоката але й для громадянина”, йдеться у рішенні.

Скріншот витягу з Єдиного реєстру адвокатів України

Нагадаємо, що 20 липня 2022 року рішенням дисциплінарної палати КДКА Рівненської області адвоката притягнуто до дисциплінарної відповідальності за вчинення дисциплінарного проступку передбаченого п. 3 ч. 2 ст.34 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та накладено дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю на три місяці-з 20 липня 2022 року по 20 жовтня 2022 року.