Керівник САП Клименко повідомив, що інформацію з телефону Князєва успішно скопіювали і досліджують детективи НАБУ

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко проінформував, що відбувається з доказами у справі колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва та чи мають правоохоронці доступ до його мобільного телефону.

Про це він заявив в інтерв’ю ZN.UA.

“Якщо говорити про вміст телефону, то в ньому, по-перше, можуть бути докази причетності інших осіб до злочину, який уже інкримінують ексголові Верховного суду, а, по-друге, докази вчинення інших злочинів. На сьогодні інформацію з телефону, яку успішно скопіювали, досліджують детективи НАБУ. Та лише за результатами дослідження ми ухвалюватимемо рішення, чи матиме телефон Князєва якесь резонансне значення для провадження. Ба більше, треба розуміти: на той факт і те провадження, в якому Князєву вже повідомлено про підозру, цей доказ ніяк не вплине.

За відомим епізодом щодо колишнього голови Верховного суду та адвоката слідство фактично перебуває на фінішній прямій. Ми вже допрацьовуємо певні деталі й виходитимемо на завершення своєї роботи та відкриття матеріалів провадження стороні захисту. Стосовно причетності до цього епізоду інших осіб — тут треба ще працювати та збирати докази, оскільки на сьогодні їх недостатньо. Зокрема й щодо інших суддів Верховного суду. Робота тут триває. За іншими можливими епізодами злочинної діяльності цього угрупування також іще багато роботи”, – повідомив керівник САП Клименко.