Керівник САП Клименко повідомив, що зливи інформації загрожують справам, які починають документувати негласно

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко повідомив, що у справі за підозрою голови Тернопільської обласної ради та двох заступників голови ОВА цієї ж області в отриманні неправомірної вигоди був витік інформації.

Прол це він заявив в інтерв’ю ZN.UA.

“Такі ризики (витоки інформації – ред.) більше загрожують справам, які починають документувати негласно. Наприклад, хабарі тощо.

Ось навіть у справі за підозрою голови Тернопільської обласної ради та двох заступників голови ОВА цієї ж області в отриманні неправомірної вигоди в нас був витік інформації.

Тому певний період часу довелося чекати, щоб приспати пильність. І це спрацювало — фігуранти повернулися до злочинної діяльності, вже після того ми реалізувалися. Та однаково, на мою думку, цей витік завадив нам задокументувати причетність іще одного високопосадовця. До речі, джерело витоку так і не встановили.

На жаль, таке трапляється досить часто через те, що САП не є незалежним органом і ми досі не маємо незалежного прослуховування фігурантів. Але там, де вже зафіксовано факт, офіційно йде слідство, ризики нашкодити не такі великі”, – зазначив Клименко.