Кіперман заявив, що не має жодного відношення до адвоката Носова, і пропозиції або спроб надання неправомірної вигоди

Події щодо пропозиції або спроб надання будь-якої неправомірної вигоди не мають жодного відношення до Михайла Кіпермана.

Про це повідомляє УНІАН з покликанням на захист Кіпермана.

“Адвокат, про якого зазначено в мас медіа, не надавав та не надає жодних послуг пану Михайлу Кіперману. З Олексієм Носовим не укладалось договорів правової допомоги та не доручалось представництво прав та інтересів Михайла Кіпермана.  Олексій Носов, який працює в юридичній компанії “Міллер”, представляв інтереси іншої особи у кримінальному провадженні”, – йдеться у заяві адвокатів.

У ній зазначається, що події щодо пропозиції або спроб надання будь-якої неправомірної вигоди не мають жодного відношення до бізнесмена. 

“Михайлу Кіперману відомо про факт існування кримінального провадження НАБУ, проте до цього часу він не отримував повідомлення про підозру в цьому провадженні у встановлених законом спосіб. Наразі уповноважені адвокати пана Михайла Кіпермана вивчають відповідні матеріали для формування обґрунтованої юридичної позиції та захисту прав в межах чинного законодавства”, – сказали адвокати.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.