Комерційний арбітраж – це колега державних судів: як судді вітали Міжнародний комерційний арбітражний суд з 30-річчям

«Комерційний арбітраж – це колега державних судів. Саме бізнес і підприємці мають обирати, який спосіб вирішення спорів для них зручніший. Як конкуренція є рушієм розвитку підприємницької діяльності, так і арбітри є рушієм розвитку довіри до себе, а якість ухвалених ними рішень – запорука довготривалої роботи Міжнародного комерційного арбітражного суду», – таку думку голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов висловив під час розширеного засідання Президії МКАС при Торгово-промисловій палаті України з нагоди 30-річчя його діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Від імені Голови ВС та від себе особисто Богдан Львов привітав учасників із цією визначною датою. Він висловив сподівання, що й надалі історія міжнародного комерційного арбітражу буде поповнюватися новими позитивними подіями.  

На завершення виступу голова КГС ВС побажав представникам МКАС подальших досягнень щодо врегулювання зовнішньоекономічних спорів та закликав колег до продовження співпраці задля обміну накопиченим досвідом.   

Під час заходу суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Юлія Черняк підкреслила, що «30 років існування МКАС – це довгий і нелегкий шлях, але в Україні вдалося створити ефективну арбітражну інституцію і згуртувати навколо неї прекрасний колектив авторитетних науковців, фахових юристів-практиків, яким довіряє бізнес-спільнота».

У засіданні також узяли участь Голова МКАС при ТПП України Микола Селівон, заступник Міністра юстиції України Ірина Мудра, голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Андрій Костін, президент ТПП України Геннадій Чижиков.