Костін може зайняти місце Холодницького

Керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури можуть призначити “Слугу”, голову парламентського комітету з питань правової політики Андрія Костіна.

Про це з посиланням на джерело в СН повідомляє РБК-Україна.

“У пресі зустрічається чимало всяких цікавих ідей. Цікава ідея – це завжди привід над нею поміркувати”, – ухилився від питання сам депутат.

За словами Борислава Берези Андрій Костін не складе іспит на інтелект, знання законодавства.

“Хотілки Зеленського і Єрмака уткнуться в те, що Костін повинен ще здати іспит на знання законодавства, тест на інтелект і пройти співбесіду в комісії, в якій будуть представники наших західних партнерів і донорів. І тут протекція з боку брата Єрмака або Маші Фокіної не допоможуть. Якщо ж ОП спробує маніпулювати, то буде публічна заява про те, що наші партнери не визнають цей конкурс. І це буде гучний скандал з репутаційні втратами не тільки для вихідців з Кварталу-95, а й для всієї України”, зазначив політик.