Кожен з нас розуміє, що поважати Основний Закон, принципи верховенства права – це обов’язок і щоденний посильний внесок у розбудову країни та гідного майбутнього для наших дітей: Лідія Ізовітова

Голова Національної асоціації адвокатів України привітала адвокатів з Днем Конституції.

Шановні колеги!

Наша країна відзначає 27-му річницю від дня ухвалення Конституції України – Основного Закону, який встановив головним обов’язком держави утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Саме вони мають визначати зміст і спрямованість діяльності усіх державних органів, навіть в умовах воєнного стану.

У цьому контексті професійна діяльність адвокатів набуває особливого значення для суспільства. Адже саме ваша робота з надання правничої допомоги сьогодні забезпечує додержання норм Конституції.

Кожен з нас розуміє, що поважати Основний Закон, принципи верховенства права – це обов’язок і щоденний посильний внесок у розбудову країни та гідного майбутнього для наших дітей.

Тож нехай адвокатську діяльність завжди супроводжують чесність, мудрість та сила волі, які у сукупності із професійними навичками та знаннями стануть основою для відновлення України та утвердження її статусу демократичної, соціальної, правової держави.

З Днем Конституції України!”