Малюська повідомив, що намагається зрозуміти яким чином не позбавити адвокатів незалежності

В Офісі Генерального прокурора відбулася спільна нарада керівників правоохоронних та інших державних органів щодо стану протидії дитячій злочинності, захисту прав та інтересів дітей, які стали жертвами злочинних посягань, а також формування системи правосуддя, дружнього до дитини.

Участь у заході брав Денис Малюська, міністр юстиції України, який прокоментував проблеми, які виникають при захисті прав дітей.

“Власне, щодо адвокатів, які надають вторинну правову допомогу, Ірина Венедіктова озвучувала, що не завжди з’являються в засідання і іноді віддають перевагу “іншим дорослим справам”. Будемо з ними працювати, будемо звертати увагу на це безумовно”.

Наші можливості дещо лімітовані, зараз йде гаряча дискусія з приводу того, як перевіряти якість надання адвокатам правової допомоги. Адвокатська спільнота не готова до запровадження повноцінного “peer review”, тому намагаємось зрозуміти яким чином і не позбавити адвокатів незалежності, але менше з тим мати якісь інструменти перевірки якості надання безоплатної правової допомоги, яка оплачується з державного бюджету”, повідомив Малюська.