Матеріальну допомогу від Національної асоціації адвокатів України отримали ще 15 адвокатів

Опікунська рада НААУ надала матеріальну допомогу родинам загиблих адвокатів, а також підтримала колег, які втратили домівки через війну в Україні.

Відповідні рішення ухвалені 28 червня 2023 року на засіданні Опікунської ради з розподілу благодійних коштів, які надійшли до НААУ від міжнародних партнерів. Розглянуто чергові заяви від адвокатів, постраждалих внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Першочергово члени Опікунської ради НААУ виділили по 100 тисяч гривень родинам чотирьох адвокатів з Одеси, Маріуполя та Рівного, які загинули на Донеччині, виконуючи бойові завдання.

Більшість заяв надійшло на розгляд Опікунської ради НААУ від адвокатів, які втратили житло і майно в зоні бойових дій та територій підтоплення через підрив Каховської ГЕС. Це адвокати з Бахмута, Херсону та Луганська.

Також члени Опікунської ради НААУ вирішили підтримати адвоката похилого віку з Волині та колегу з Луганська, який самостійно виховує дитину.

Нагадаємо, для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.