Матеріали кримінальної справи про звіряче побиття студентів майдану загублені: адвокат Могильницький

Адвокат Максим Могильницький заявив, що правоохоронці загубили матеріали кримінальної справи про перший розгін активістів на Майдані Незалежності в Києві в 2013 році.

Про це Могильницький написав у Facebook.

“Матеріали кримінального провадження за фактом розгону так званих студентів… загублені. Так-так, ви прочитали правильно. Архіважливу справу, яка розслідувалася з небаченим досі завзяттям, просто взяли і загубили. Як? Так от якось так. Може завалилося куди, а може і миші їм закусили. Відповідне кримінальне провадження зареєстрували тридцятого листопада 2013-го. Тобто одразу після відомих подій. Тоді ж почалося розслідування”, – зазначив Могильницький.

Адвокат зазначив, що втрату матеріалів йому офіційно підтвердила Генеральна прокуратура України. Могильницький припустив, що матеріали провадження правоохоронці загубили навмисно.

“Наші численні запити і клопотання натякнули витівникам із ГПУ, що сліди краще скоріше замести. Щоб приховати втрату кримінальної справи, вони підтерлі інформацію в ЄРДР і створили в 2015-му році справу-дублера. Нагадаю, що в 2015-му терміни розслідування початкової справи вже минули. Тобто момент упущений, а докази, зібрані у втрачений справі, відновити вже неможливо. Виключно для галочки Державне бюро розслідувань зареєструвало кримінальне провадження за фактом втрати матеріалів справи. Зареєстрували і скоренько закрили за відсутністю складу злочину. Ну, мовляв, втратили і втратили!” – повідомив Могильницький.