МОЗ порадив підприємцям йти працювати в лікарні

Ірина Микичак, заступниця міністра охорони здоров’я України запропонувала представникам малого бізнесу, які виступають проти запровадження карантину вихідного дня, піти працювати у лікарні, де бракує персоналу.

Про це заступниця міністра охорони здоров’я України повідомила під час онлайн-брифінгу.

Микичак заявила, що рішення мерів деяких міст, які організували «паради непокори» рішенню Кабінету міністрів, лише спричинять погіршення ситуації із захворюваністю та нашкодять бізнесу.

«Був фактично такий «парад» супротивників карантину вихідного дня чи «парад непокори» певних міських голів. І в кожному з цих міст, на превеликий жаль, продовж всієї епідемії є величезна кількість невирішених проблем, є багато завдань, над якими має працювати місцева влада як власники закладів системи охорони здоров’я. Одночасно у передвиборчому тренді вважається, що треба нібито допомогти бізнесу. А насправді це тільки шкодить і бізнесу, і медицині, бо вірус поширюється, і навантаження на медичну систему стає сильнішим. Той міський голова, який не виконує урядових рішень щодо карантину, порушує закон України і ставить під загрозу життя і здоров’я громадян України», – зазначила заступниця міністра.