На Буковині ліквідовано канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку за кордон: 10000 євро за втечу

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру організатору та двом його пособникам у незаконному переправленні осіб через держкордон (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, буковинець налагодив схему одержання прибутку шляхом організації незаконного переправлення за кордон чоловіків, яким, за відсутністю необхідних документів, заборонено покидати територію України.

До протиправної діяльності залучив двох знайомих, один з яких є працівником лісового господарства, яке межує з румунським кордоном. За 10000 євро підозрювані організували для трьох військовозобов’язаних перехід до Румунії поза пунктами пропуску. Учасники схеми були викриті та затримані на території Чернівецького району поблизу держкордону.

Наразі вирішується питання щодо обрання затриманим запобіжних заходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Чернівецькій області та 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича.