На майно та активи російської компанії “Татнефть” накладено арешт

Під час кримінального провадження ухвалами слідчого судді накладено арешти на рухоме та нерухоме майно, корпоративні права групи компаній та рахунки, засновані російською нафтовою компанією «Татнефть», що є постачальником нафтопродуктів для потреб підрозділів міністерства оборони рф.

Повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Відомо про 115 заарештованих об’єктів нерухомого майна, зокрема це: нафтобази, заправні станції, нежитлові будівлі, земельні ділянки та 118 бензовозів і автомобілів.

Загальна оцінка рухомого та нерухомого майна може скласти близько 2 млрд гривень.

Активи будуть передані Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), для здійснення заходів щодо їх розпорядження.

Досудове розслідування продовжується Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України щодо фінансування дій, які вчиняються з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, вчинені за попередньою змовою групою осіб.