На питання адвоката Дульського, чи є в матеріалах справи фото чи копії російського паспорту Львова, представник СБУ відповів – ні

Шостий апеляційний адміністративний суд 30 травня продовжить розгляд апеляції Верховного Суду на рішення Київського окружного адміністративного суду про поновлення на посаді судді ВС Богдана Львова, якого раніше звільнили через нібито наявність російського паспорту.

Про це повідомляє Суспільне.

На засіданні 25 квітня представник Служби безпеки України заявив, що правоохоронці вважають доведеним російське громадянство Львова. При цьому сам суддя заперечує наявність у нього російського громадянства.

“Наслідками нашої перевірки є те, що у позивача Львова є російський паспорт і отриманий ідентифікаційний код РФ, який виданий на підставі російського паспорта. На наше переконання, це свідчить про цілеспрямоване добровільне набуття громадянства”, – заявив представник СБУ.

У зв’язку з отриманням даних про російське громадянство СБУ позбавила Львова допуску до державної таємниці.

Сам Львов у суді продовжував заперечувати, що коли-небудь отримував громадянство РФ. Він та адвокат у справі Олександр Дульський стверджують, що у судді не не було підстави для його отримання. Також апелюють помилками в номері паспорту і відповідями Львова на поліграфі.

На питання, чи є в матеріалах справи фото чи копії самих паспортів, представник СБУ відповів, що ні.

Також адвокат зазначив, що СБУ оприлюднило інформацію про російське ІПСО, в рамках якого в період війни до російських реєстрів можуть додавати хибні дані про наявність російського громадянства у посадових осіб України. Тому Львов може виявитися жертвою саме такої ситуації, наголосив захист судді.

Після розгляду справи головуючий колегії суддів Андрій Кучма оголосив перерву до 12-ї години 30 травня.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.