НААУ, Рада адвокатів м. Києва та Київський національний торговельно-економічний університет домовилися про співпрацю

Меморандум підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, Голова Ради адвокатів міста Києва Петро Рябенко та ректор Університету Анатолій Мазаракі.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Під час зустрічі очільник Університету розповів про особливості і пріоритети навчального процесу для студентів правничих спеціальностей та слухачів правничих дисциплін з теорії права та прикладних дисциплін на кшталт інформаційних технологій у юридичній практиці. Ректор Університету також представив технологічні можливості та інфраструктуру навчального закладу, плани розвитку сучасних стандартів вищої освіти.

Зі свого боку, Лідія Ізовітова розповіла про особливості діяльності адвокатури як самоврядного незалежного інституту, приділивши окрему увагу системі підвищення кваліфікації адвокатів. Також Голова НААУ окреслила основні тенденції у розвитку адвокатської практики та, зокрема, представництва в судах; ключові виклики для сучасної адвокатської професії.

Меморандум, укладений сторонами, передбачає, що студенти Київського національного торговельно-економічного університету проходитимуть практику у структурних підрозділах Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів міста Києва.

Метою меморандуму є обмін інформацією та досвідом, здійснення наукової та освітньої діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав та свобод людини і громадянина на основі рівноправності, дотримання загальноприйнятих норм і принципів.

Крім того, в межах меморандуму сторони реалізовуватимуть освітні програми, що відповідають вимогам юридичної практики, запитам правозахисної системи та досягненням правничої науки, також проводитимуть спільні наукові дослідження, наукові конференції, семінари, круглі столи тощо та впровадитимуть в освітній процес університету вибіркових навчальних дисциплін з історії становлення та розвитку інституту адвокатури, відкриття тематичних кабінетів та аудиторій.