НААУ взяло участь у розробці 48 законопроєктів у 2020 році

За 8 років діяльності Національна асоціація адвокатів України набула всіх ознак розгалуженої професійної організації. Нині в її складі діють 44 комітети.

Про це повідомила Ганна Гаро, координатор комітетів НААУ в інтерв’ю Закон і Бізнес.

“Усе частіше виникає потреба в експертному опрацюванні законопроекту або проведенні круглого столу з метою обговорення проблематики, яка перебуває у компетенції кількох комітетів. Наприклад, коли йдеться про кримінальну чи адміністративну відповідальність у сфері податкових чи сімейних правовідносин. Або ж надходить запрошення представникам НААУ долучитися до діяльності галузевої робочої групи. Акумулюючи всю інформацію, ми маємо змогу інформувати колег про можливості спільної роботи з відповідним комітетом”,

Тож сьогодні дедалі більше заходів проводяться у співпраці комітетів, що зміцнює єдність адвокатів у напрацюванні правових позицій та експертних думок зі спірних питань. У 2020-му, майже повністю карантинному році, за ініціативою комітетів був проведений 201 захід, напрацьовано зауваження і пропозиції до 48 законопроектів”, зазначила Гаро.