НААУ закликає адвокатські компанії приєднуватись до проєкту “Практика онлайн”

Комітет НААУ з питань юридичної освіти інформує про продовження терміну участі у проекті «Практика онлайн», що спрямований на комунікацію між адвокатами, адвокатськими об’єднаннями та студентами-правниками для забезпечення можливості студентами проходити практику в онлайн-режимі. Окрім очевидної користі для студентів, цей проект, сподіваємося, принесе певні «дивіденди» й для адвокатів, адже можна буде «зекономити» робочі місця в офісі та прийняти більше практикантів, не обмежуючись тими, які проживають чи навчаються у тому ж регіоні.

Проект буде реалізовано у декілька етапів, перший з яких передбачає збір інформації серед адвокатів, які бажають долучитися до участі у проекті та надати студентам місце для проходження практики.

Отримана інформація буде розповсюджена серед студентів, які здійснюють навчання за юридичними спеціальностями.

Для того, щоб полегшити процес пошуку практикантів, які якнайкраще відповідають Вашим вимогам, Комітет НААУ з питань юридичної освіти створив анкету https://cutt.ly/yu4sE7j, яку пропонує Вам заповнити, у випадку якщо Ви чи Ваша компанія готові приймати студентів юридичних спеціальностей для проходження практики у віддаленому режимі.

Просимо заповнити цю анкету до 1 липня 2020 року, щоб якнайшвидше долучитися до діяльності НААУ з підтримки студентства на шляху професійного розвитку.

Детальніше з умовами участі у проекті можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/Vu4aFLI.

Контакна особа: Ольга Поєдинок +38(067)403-15-00, Галина Мотіна +38(050)106-48-90