НАБУ і САП знову разом: обидві інституції оприлюднили однаковий текст спільних заяв

НАБУ і САП досягли спільного бачення щодо організації подальшого об’єктивного та неупередженого розслідування фактів розголошення даних досудового розслідування.

Про це йдеться у спільній заяві відомств.

“Злагоджена робота обох інституцій перед будь-якими викликами є запорукою досягнення результатів у протидії топ-корупції, яких очікує українське суспільство. Обидва органи були створені з метою, щоби в Україні зникло поняття недоторканних прізвищ чи посад. Наше головне завдання зараз — вжити всіх необхідних заходів, аби зберегти і примножити довіру до спільної роботи та результатів.

Обидві інституції залишаються вірними головній меті створення та продовжують реалізовувати свої повноваження для забезпечення невідворотності покарання за високопосадову корупцію.

НАБУ і САП поінформують суспільство про результати вказаного розслідування”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, що 22 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що здійснює процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні, яке проводить Управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України за статтями 364 та 387 КК України щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень співробітниками Бюро.

Прокуратура заявила, що до обшуку було залучено Національну поліцію України через недостатність ресурсів Управління внутрішнього контролю НАБУ. Працівники Національної поліції України, наголошують у відомстві, не мають і не могли мати жодного доступу до матеріалів розслідувань Національного бюро.

В свою чергу, Національне антикорупційне бюро України публічно довела до відома колег в САП: “у НАБУ було і є достатньо ресурсу для здійснення розслідування”.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.