Надсилання повісток через додаток “Дія” допоможе врятувати судову систему від фінансового колапсу: Маловацький

Олексій Маловацький зазначив про необхідність пришвидшення процесу впровадження електронних судових викликів і повідомлень, адже станом на 25 червня 2021 року про нестачу коштів для надсилання повідомлень сторонам у справах Вищу раду правосуддя повідомили більше ніж 220 судів.

Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

Наразі ВРП систематизує та аналізує зауваження до проєкту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Під час засідання учасники обговорили пропозиції щодо вдосконалення проєкту цього Положення, які надійшли, зокрема, від Державної судової адміністрації України, Міністерства юстиції України, Асоціації приватних виконавців України та Національної асоціації адвокатів України, тощо.

«Враховуючи, що на сьогодні недофінансування судової влади становить більше ніж 60 %, впровадження модулів ЄСІТС є пріоритетним завданням, яке буде реалізоване вже найближчим часом», – зазначив в. о. Голови ВРП Олексій Маловацький.

Остаточний варіант проєкту Положення про ЄСІТС з урахуванням усіх зауважень та пропозицій буде підготовлений Вищою радою правосуддя до кінця наступного тижня для узгодження складом Координаційного комітету.