Найбільш огидно мені читати коментарі про “дорогая адвокат Сегеда” від людей, які в різні часи отримали мою допомогу безоплатно

Адвокат Юлія Сегеда прокоментувала негативні відгуки на адресу її підзахисного – патрульного, який застрелив чоловіка у Дніпрі, зазначивши, що така реакція була передбачуваною.

Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

“Ситуація дуже передбачувана і ми знали що почнеться обливання брудом патрульних.

Щодо збору коштів, то це право постраждалої дівчини, а право людей допомогти. Люди захотіли задонатити, вони це зробили. Ваше яке діло?

Щодо збору на адвоката патрульною, то це також її справа. У дівчини патрульної інший адвокат.Я вступила в цю справу ще ввечері 29 серпня коли було затримання патрульного. Моє рішення було принципове. В моєму договорі написано що я надаю послуги безоплатно. Цей договір є і в поліції і в суді.Дякую всім патрульним за благородне рішення зібрати кошти на адвоката! Ви круті, стійкі, а ваша взаємовиручка вражає! Тримайтесь!

А найбільш огидно мені читати коментарі про “дорогая адвокат Сегеда” від людей, які в різні часи отримали мою допомогу безоплатно…”, написала адвокат.