Народному обранцю Лабазюку повідомили про підозру за надання неправомірної вигоди посадовцям: ч. 4 ст. 369 КК

За дорученням керівника САП прокурор повідомив про підозру чинному народному депутату, якого викрили на наданні неправомірної вигоди Віцепрем’єр-міністру з відновлення України – Міністру розвитку громад, територій та інфраструктури України та Голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Також за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру спільнику нардепа – керівнику суб’єкта господарювання.

Дії осіб кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України.

Розслідування цього кримінального правопорушення стало можливим завдяки особистому сприянню Генерального прокурора. Установлено, що народний депутат України, діючи за попередньою змовою з директором акціонерного товариства запропонували топ-посадовцям неправомірну вигоду за виділення 1 млрд грн додаткового фінансування робіт, яке виконувало підконтрольне їм зазначене товариство. Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити від 3% до 5% від обсягу фінансування. У подальшому підозрювані надали особам, які займають особливо відповідальне становище, частину цієї неправомірної вигоди у розмірі 150 тис. доларів США.

Досудове розслідування триває. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до вчинення цього злочину.

Прокуратура зауважує, що Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України та голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України співпрацювали з НАБУ та САП та сприяли розслідуванню протиправних дій.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.