Підривнику-обранцю, що вижив, повідомили про підозру за ч. 2 ст. 258 КК – терористичний акт

Слідчі Служби безпеки України кваліфікують підрив трьох бойових гранат під час засідання Керецьківської сільської ради на Закарпатті як терористичний акт, який призвів до тяжких наслідків.

Про це повідомляє СБУ.

Підривнику, який є місцевим депутатом, повідомили про підозру за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України -терористичний акт.

Унаслідок підриву постраждало 23 людини включно із підозрюваним. Вчора їх госпіталізували до кількох медзакладів області. Це 16 чоловіків і 7 жінок віком від 28 до 68 років. Вони отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, у більшості – діагностували осколкові поранення.

Сьогодні стало відомо про смерть однієї людини.

Самого підривника затримали, він опритомнів і наразі перебуває у лікарні під наглядом медиків і правоохоронців. Згодом йому оберуть запобіжний захід.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігуранта, де серед іншого виявили «передсмертну записку», зміст якої наразі вивчається. Досудове розслідування триває, з’ясовуються всі обставини злочину, а також мотиви підривника. Заходи відбуваються за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.