Народну обранку від “За майбутнє” Констанкевич визнано винуватою у декларуванні недостовірної інформації: штраф 44 тис грн

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винуватою народну депутатку України IX скликання у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Про це повідомляє суд.

ВАКС призначив обвинуваченій покарання у виді штрафу у розмірі 44 200 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням функцій представника влади в органах державної влади, строком на 1 рік.

За версією обвинуваченням, нардепка від партії “За майбутнє” Ірина Констанкевич не задекларувала квартиру в Києві, яку вона орендувала, вартістю 2,5 млн грн. Сама політик стверджувала, що не користувалася цією квартирою понад 183 дні, а тому нібито не мала її декларувати.

На вирок може бути подана апеляційна скарга впродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.