Нас не повідомили про підозру, і тому особа не є притягнутою до відповідальності в розумінні КПК, оскільки нам надали копію підозри, а не оригінал: адвокат Коваль про підозру Медведчуку

Народному депутату Віктору Медведчуку вручили копію підозри за статтями Кримінального кодексу 111 та 438 – державна зрада та порушення звичаїв війни. Його адвокат вважає, що підозра не була вручена відповідно до норм КПК. 

Про це кореспонденту УНІАН повідомив адвокат Богдан Коваль.

«Ми вважаємо, що нас не повідомили про підозру, і тому особа не є притягнутою до відповідальності в розумінні Кримінально-процесуального кодексу, оскільки нам надали копію підозри, а не оригінал», – сказав він.

Адвокат зазначив, що у захисників є мінімум три години для ознайомлення з підозрою. За його словами, запобіжний захід Медведчуку швидше за все розглядатиме Печерський районний суд Києва.

Коваль розповів, що разом з підозрою було вручено клопотання про обрання запобіжного заходу, в якому сторона обвинувачення просить взяти Медведчука під варту.

Водночас адвокат заявив, що злочини, в яких підозрюється Медведчук, не є насильницькими, тому тримання під вартою передбачає альтернативний запобіжний захід у вигляді застави. Однак, який може бути розмір застави, поки не відомо.

Також він повідомив, що органом досудового розслідування у справі є Державне бюро розслідувань.