Національна асоціація адвокатів України проведе вебінар на тему “Оподаткування адвокатської діяльності”

Сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) завжди буде актуальним питанням. Після внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які набрали чинності з 1 січня 2017 року, з’явилось багато питань щодо сплати адвокатами ЄСВ, а саме:

  • – «Які є системи оподаткування?»;
  • – «Як обрати необхідну систему соціального внеску?»;
  • – «Як оплачувати ЄСВ за себе та працівників, якщо такі є в підпорядкуванні?» та інші.

Саме тому Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань митного та податкового права організовує вебінар на тему: «Оподаткування адвокатської діяльності», повідомляє прес-служба НААУ.

Спікери: Валентин Гвоздій, адвокат, Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, керуючий партнер GOLAW. Яків Воронін, адвокат, Голова Комітету з питань митного та податкового права НААУ.

Дата та час проведення: 14 липня 2021 року з 14:00-15:00. Місце проведення: Facebook Національної асоціації адвокатів України. Захід не передбачає обов’язкової реєстрації.

Питання для обговорення:

  1. Створення чіткої системи оподаткування адвокатської діяльності;
  2. Проблематика сплати ЄСВ під час здійснення адвокатської діяльності;
  3. Одночасне перебування фізичної особи в трудових відносинах та здійснення незалежної професійної діяльності  –  сплата ЄСВ;
  4. Перебування на обліку у податковій адвоката, зареєстрованого одночасно як самозайнята особа та фізична особа-підприємець;
  5. Сплата ЄСВ в разі зупинення адвокатської діяльності.