Національна асоціація адвокатів України створила Комітет з міграційного права

У Національній асоціації адвокатів України створено Комітет з міграційного права, громадянства, захисту від видворення та екстрадиції.

Відповідне розпорядження підписала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, повідомляє прес-служба.

Головою Комітету став адвокат Дмитро Коваленко.

Комітет створений з метою «налагодження єдиної практики і правозастосовних підходів у результаті взаємодії з ДМС України, Держприкордонслужбою, СБУ, Бюро Інтерполу, Офісом Генпрокурора України, правоохоронними органами, враховуючи наявну судову практику, що буде сприяти захисту прав людини у міграційній галузі». Також в межах діяльності Комітету передбачена взаємодія між НААУ, іноземними адвокатами та міжнародними організаціями, зокрема, Міжнародною організацією міграції, ЮНІСЕФ тощо.

Комітет сформовано для роботи над впровадженням обов’язкового страхування від порушень та посягань з боку органів державної влади в Україні, а також для взаємодії з профільним Комітетом Верховної Ради України та страховими компаніями для ініціювання змін в законодавстві у цьому напрямку.

До відома, Дмитро Коваленко – фахівець з багаторічним досвідом із надання юридичних послуг у галузі міграційного права в Україні. З 2007 року займається адвокатською практикою. Паралельно з напрацюваннями у здійсненні захисту прав громадян в галузі міграційного права, він є спеціалістом з представництва інтересів у судах, зокрема, щодо оскарження рішень про видворення, відмову в оформленні дозволу на імміграцію або скасування дозволу на імміграцію, про скасування громадянства України, про екстрадицію з території України тощо.