Не може бути у людини два тримання під вартою: адвокат Мітюрін про обрання запобіжного заходу Шаповалову

Колишньому заступнику міністра оборони України Резнікова В’ячеславу Шаповалову 7 листопада суд мав обрати запобіжний захід у справі про розтрату майже 1 млрд гривень державних коштів на неякісні куртки для ЗСУ. Обрання перенесли на 9 листопада.

Про це повідомляє Суспільне.

Як прокоментував цю подію адвокат, який захищає інтереси Шаповалова Сергій Мітюрін, це вже третя підозра його підзахисному. Перші дві посадовець отримав у справі про бронежилети — одну від ДБР, іншу — за результатами досудового розслідування від СБУ. Тож він уже має за ними запобіжний захід — тримання під вартою.

“Не може бути у людини два тримання під вартою”, — зауважив адвокат під час суду 7 листопада.

Сергій Мітюрін стверджує, що його підзахисний Шаповалов отримав підозру у вихідний день, у суботу, 4 листопада, у СІЗО без присутності адвокатів. Далі захисник поклопотав, аби викликали та допитали старшого слідчого, який вручав повідомлення про підозру.

Прокурор Андрій Похил заперечив: “Я вважаю, що такої потреби немає. Бо все відбувалося за законом. Був залучений адвокат з центру правової допомоги. Підозрюваний відмовився, велася відеофіксація”. Суд відхилив клопотання про допит слідчого і дав пів години стороні захисту на ознайомлення з матеріалами справи.

Шаповалову продовжать обирати новий запобіжний захід 9 листопада о 13:00, тому що суддя мала йти на інше судове засідання.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.