Ні я, ні мої колеги з ОАСК, на відміну від НАБУ та тих, хто має здійснювати судовий контроль, але не здійснює його, – не порушуємо КПК: Вовк

Згідно з останніми соціологічними опитуваннями, рівень довіри до ВАКС – найнижчий серед усіх судів, а рівень довіри до НАБУ – найнижчий серед усіх правоохоронних органів. Вони перетворили боротьбу з корупцією на цирк і «справа ОАСК» не є виключенням.

Про це повідомив Павло Вовк, Голова Окружного адміністративного суду міста Києва у своєму Fecebook.

“По-перше, є рішення суду про те, що «справа суддів» не підслідна НАБУ, а, отже, не може розглядатися у ВАКС. НАБУ відповідно до законодавства розслідує виключно корупцію, а не «захоплення влади».

По-друге, в провадженні щодо «захоплення влади» в справах Майдану я не маю процесуального статусу підозрюваного. Є відповідне рішення суду. Є ухвала ВРП.

По-третє, норми КПК розмежовують поняття судді та слідчого судді. Законом не передбачений привід до слідчого судді. Не було і немає належного повідомлення про дату та час судового засідання. Також є багато інших процедурних порушень, на які доведеться давати відповідь слідчому судді. Враховуючи це, виконувати явно незаконні, злочинні рішення я не збираюся, адже вони не мають жодного правового сенсу та не відповідають букві закону”, зазначив Вовк.