ОАСК анулював реєстраційні свідоцтва 5 партій

Окружний адміністративний суд міста Києва,  розглянувши в порядку спрощеного провадження, ухвалив – анулювати реєстраційне свідоцтво Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, датоване 2005 роком.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, дослідивши надані позивачем – Міністерство юстиції України докази, які не спростовано відповідачем, судом встановлено, що Українською партією честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю протягом останніх 10 років не висувалися кандидати на участь у виборах народних депутатів України та на виборах Президента України, що в свою чергу, є підставою, відповідно до вимог Закону «Про політичні партії в Україні», для анулювання реєстраційного свідоцтва партії.

Як відомо, у лютому 2020 року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови від Міністерства юстиції України щодо анулювання реєстраційних свідоцтв 48 партій. Наразі судом ухвалені рішення щодо анулювання реєстраційних свідоцтв політичних партій «Третя Українська Республіка», «Трудова Україна», «Всеукраїнський патріотичний союз»,  «Нова сила» та Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.