ОАСК провадження по “Прямому” відкрив, а у задоволенні заяви про забезпечення позову відмовив

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову щодо зупинення дії рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про анулювання ліцензії «Прямий FM» в шести містах України, ухвалив відмовити Телеканалу «Прямий» у задоволенні такої заяви.

На думку суду, позивачем не доведені та документально не підтверджені обставини, які б унеможливили захист його прав та інтересів без вжиття заходів забезпечення позову до ухвалення рішення у справі.

Водночас, судом відкрито провадження в адміністративній справі за позовом телеканалу «Прямий» до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Зокрема, позивач просить суд скасувати рішення Нацради від 3 вересня 2020 року №1006, яким було анульовано ліцензію радіостанції «Прямий FМ» на мовлення в шести містах України – м.Марганці та м.Павлограді Дніпропетровської області, м.Мелітополі Запорізької області, м.Біла Церква та м.Переяслав-Хмельницький Київської області, м.Лубни Полтавської області у зв’язку із відсутністю передбаченого мовлення протягом року з дня видачі ліцензії.

Суд розглядатиме справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.