Офіційна інформація публікується лише на сайті РамК та НААУ: у Facebook ради – фейкова інформація

За відсутності сформованих органів адвокатського самоврядування в м. Києві офіційні повідомлення для адвокатів м.Києва публікуються на сайті Ради м.Києва, на сайті НААУ та у соціальних мережах НААУ – Фейсбук і Телеграм.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Наразі в мережі Фейсбук ширяться численні повідомлення про діяльність Ради адвокатів столиці, які містять перекручену інформацію і розміщуються з провокаційною метою.

Водночас, розділом VІІІ Правил адвокатської етики викладено норми адвокатської етики при використанні мережі Інтернет. Зокрема, у статті 60 Правил адвокатської етики зазначено про те, що: адвокату не слід здійснювати заяв в соціальних мережах, Інтернет форумах та інших формах спілкування в мережі Інтернет від імені адвокатської спільноти і видавати свою думку за її спільну думку, а також враховувати чи відповідають його дії в соціальних мережах іміджу та статусу адвоката.

НААУ закликає адвокатів дотримуватися цих принципів та послуговуватися згаданими вище офіційними джерелами інформації про роботу органів адвокатського самоврядування та\або оформити отримання інформаційної розсилки НААУ (за інструкцією на головній сторінці сайту).