Оголошено конкурс на керівника та заступника керівника САП

У середу, 20 січня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора завершено друге засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За результатами засідання прийнято в цілому нормативні акти, що регулюють діяльність Комісії та проведення конкурсу. Зокрема – Порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на адміністративні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі та додатки до нього, в тому числі Методологію та критерії оцінювання практичних завдань та співбесід під час проведення відкритого конкурсу на адміністративні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Також Комісією прийнято рішення про старт конкурсу на адміністративні посади у САП, який розпочнеться з 25 січня 2021 року. Відповідне оголошення та текст прийнятих нормативних актів будуть розміщені на сайті Офісу Генерального прокурора упродовж наступних трьох днів.

Нагадуємо, в ході конкурсу мають бути обрані керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, його заступник та керівник підрозділу.

Засідання Комісії транслювалося онлайн, а іноземні члени брали в ньому участь у форматі відеоконференції. Переглянути відео засідання можна ТУТ.