Олександр Черних: а навіщо така боротьба з застосуванням спецзасобів та апаратури за громадські посади в адвокатурі?

Вчора в ночі зафіксовано спробу зламу офіційної адреси та акаунтів адвоката Олександра Черних.

Про це повідомив адвокат на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора в ночі зафіксовано спробу взламу моєї офіційної адреси та акаунтів. Хакер діяв з Бориспільського району. Більше інформації мені не дозволили оприлюднити.

На відміну від випускників циркових шараг, що нарікли себе «сірими кардиналами» мені допомагають порядні офіцери і ми «чекали» гостя. Також на вихідні були спроби підшукування провокаторів, про це повідомили друзі з іншої «барикади».

От мені цікаво? А навіщо така боротьба з застосуванням спецзасобів та апаратури за громадські посади в адвокатурі? Хочу нагадати поважним рядовим і прапорам, які усім розповідають, що вони «охфіцери». Жодного відношення до яких служб ви не маєте, ви звичайні задокументовані провокатори, тож розслабтеся і насолоджуйтеся подіями”, написав адвокат.

Олександр Черних додав, що у зв‘язку з загрозами, він не обирається і не висувається, а лише забезпечую виконання рішення Ради адвокатів України, як член організаційного комітету.

Нагадаємо, Рада адвокатів України не визнала повноважними обраних членів на конференції адвокатів міста Києва та призначила організаційний комітет для проведення виборів.