Омбудсмен Денісова знала про те, що її представник бив ногами охоронця, але перевірку призначила лише після повідомлень у ЗМІ

Про це йдеться у публікації на особистій сторінці Людмили Денісової, Уповноваженої з прав людини у Верховній раді України у Facebook.

“У зв’язку з повідомленнями у ЗМІ про інцидент, який стався 5 грудня 2020 року між моїм представником з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павлом Лисянським та працівником готельного комплексу «Монарх», розташованого у місті Святогірськ повідомляю наступне: у неділю вранці Павло Лисянський особисто поінформував мене про зазначений випадок”, зазначила Денісова.

З моменту отримання інформації від Лисянського та публікацією у Facebook як реакції на повідомлення у ЗМІ пройшло більше доби.

“Наразі мною ухвалено рішення про проведення службової перевірки щодо представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей, яка буде тривати до 21 грудня 2020 року включно з одночасним його відстороненням від посади на зазначений період. За результатами службового розслідування будуть вжиті відповідні заходи реагування”, повідомляє Денісова.