Опікунська рада адвокатури надала матеріальну допомогу родинам адвокатів, постраждалих від військових дій

На черговому засіданні Опікунської ради НААУ 12 квітня 2023 року було розглянуто 7 заяв від адвокатів, постраждалих від військових дій в Україні.

Рада вирішила надати матеріальну підтримку першочергово родині загиблого адвоката з Івано-Франківщини, який служив у прикордонному загоні та загинув у зоні бойових дій. Його сім’я отримає 100 тисяч гривень допомоги.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Опікунська рада також підтримала адвоката, мати якого потребує дорого вартісної операції через онкологічне захворювання. Вона тривалий час перебуває на лікуванні і її сім’я зіткнулася з високими витратами на медичне обслуговування.

Крім того, рада врахувала звернення від адвокатів з Бахмута, Сєвєродонецька та Маріуполя, які частково або повністю втратили своє житло внаслідок ворожих обстрілів. Цим адвокатам також буде надана матеріальна допомога для полегшення їхнього становища.

Ці дії Опікунської ради НААУ свідчать про активну підтримку адвокатської спільноти та їхніх сімей у складний час війни. Надання матеріальної допомоги спрямоване на підтримку постраждалим колегам та зміцнення єдності і солідарності адвокатів, а також підкреслює важливість їхньої ролі у суспільстві.

Опікунська рада НААУ продовжує працювати над розглядом заяв від адвокатів, постраждалих від війни, та розподілом матеріальної допомоги, надісланої міжнародними організаціями. Ці кошти спрямовуються на допомогу адвокатам та їхнім сім’ям, які опинилися в скрутному становищі через військові дії.

Підтримка адвокатів, постраждалих від війни, є одним із пріоритетних напрямків діяльності НААУ.