Особи з інвалідністю мають бути захищені, а найкращий захист – це знати свої права: НААУ проводить семінар

Відсутність дискримінації осіб з інвалідністю є показником високої правової культури і побудови розвиненої правової держави, цього й прагне наше суспільство. Важливим у взаємовідносинах є те, щоб особи з інвалідністю не зазнавали дискримінації. Люди з інвалідністю мають бути захищені, а найкращий захист – це знати свої права!

Саме тому 27 липня 2021 року НААУ за ініціативою Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю спільно з Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисною спілкою інвалідів» та за підтримки Київської міської державної адміністрації проведе семінар «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА», який проходитиме в Готелі «КИЇВ», Кришталевій залі (м. Київ, вул. Грушевського, 26/1) з 10:00 по 16:00, а також через онлайн-платформу ZOOM.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Під час семінару будуть обговорені наступні питання:

  • трудові права та гарантії  осіб з інвалідністю;
  • інвалідність та порядок її встановлення;
  • захист від дискримінації у сфері страхування;
  • індивідуальну програму реабілітації осіб з інвалідністю;
  • захист від домашнього насильства: правові та психологічні аспекти;
  • пільговий проїзд для осіб з інвалідністю, тощо.

Дата та час проведення: 27 липня 2021 року, 10:00 –16.00. Місце проведення: Готель «КИЇВ», Кришталевий зал (м. Київ, вул. Грушевського, 26/1), а також через онлайн-платформу ZOOM. У режимі онлайн до заходу можна буде долучитися за посиланням. До того ж буде онлайн-трансляція на сторінці НААУ у Facebook.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.