Переяславський міський суд виніс вироки у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова поліцейським

Переяславський міський суд виніс вироки у справі про вбивство пʼятирічного Кирила Тлявова колишнім поліцейським.

Про це пише Бабель.

За інформацією видання, трьом обвинуваченим у причетності до вбивства хлопчика вдалося уникнути реального покарання. Зокрема, суд виправдав Дмитра Кривошея та Станіслава Петровця — їх звинувачували в хуліганстві.

Володимира Петровця визнали винним за статтею 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження зі зброєю. Суд присудив йому 4 роки увʼязнення, але замінив умовним терміном на 2 роки.

Колишнього поліцейського Івана Приходька суд визнав винним за статтею 263 та засудив до 3 років вʼязниці. Його також визнали винним за статтею 119 ККУ — убивство через необережність. За це він отримав 4 роки вʼязниці. Загальний термін увʼязнення вираховують за найтяжчим злочином, тому Приходько проведе за ґратами 4 роки.

Також суд зобовʼязав Приходька виплатити батьку та матері хлопчика по 400 тисяч гривень компенсації.

Нагадаємо, Кирило Тлявов загинув 31 травня 2019 року неподалік свого будинку в Переяславі. Йому в голову влучила куля. Того дня поруч по мішенях із гвинтівки стріляли двоє місцевих поліцейських Іван Приходько та Володимир Петровець, неповнолітній син Петровця Станіслав та їхній друг Дмитро Кривошей.