Після очищення рядів в нас великий кадровий голод, тому законодавче спрощення процедур добору допоможе нам наповнити інституцію і мати змогу вирощувати спеціалістів для себе: Венедіктова

Під головуванням Генеральної прокурорки Ірини Венедіктової відбулася зустріч із експертами щодо змін до законодавства, необхідних для завершення реформи прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Під час зустрічі експерти висловили також своє бачення щодо внесення змін до законодавства, які б дозволили молодим спеціалістам після здобуття вищої юридичної освіти претендувати на посаду прокурора. За ініціативою Офісу Генпрокурора Парламент має розглянути можливість виключення вимоги до кандидатів на посаду прокурора щодо наявності дворічного стажу роботи в галузі права.

«Після очищення рядів в нас великий кадровий голод, тому законодавче спрощення процедур добору допоможе нам наповнити інституцію і мати змогу вирощувати спеціалістів для себе. Випускники зможуть розпочати з роботи прокурором-стажистом», – відзначила Генпрокурор.

Наразі ж триває активна підготовка до оголошення першої хвилі добору на вакантні посади прокурорів у нових окружних прокуратурах, які розпочали роботу з 15 березня.