Потрапляючи в нашу професійну спільноту, молодий адвокат може отримати відповіді на власні запитання, заручитися підтримкою: Голова NextGen Сергій Барбашин

Метою діяльності Комітету є забезпечення якісного, прогресивного, ефективного та сталого розвитку адвокатури України з точки зору тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів шляхом проведення освітньої діяльності, встановлення найкращих сучасних стандартів адвокатської професії та інтеграції молоді в роботу органів адвокатського самоврядування.

Про це розповів Сергій Барбашин, Голова молодіжного комітету НААУ NextGen в інтерв’ю Закон і Бізнес.

“В першу чергу це підтримка, порозуміння, оточення, знайомства. Коли закінчуєш ЗВО чи стаєш молодим адвокатом, у тебе є як практичні питання, як-от застосування норм права, так і особисті, наприклад у спілкуванні з однодумцями. Комітет може надати таку підтримку й допомогу, оскільки серед наших учасників як молоді адвокати, так і більш досвідчені колеги з різноманітною практикою, з різними інтересами майже в кожному регіоні.

Потрапляючи в нашу професійну спільноту, молодий адвокат може отримати відповіді на власні запитання, заручитися підтримкою. І, що не менш важливо, можна робити власний внесок у розвиток професійної спільноти”, – зазначив Голова комітету.