Прем’єр як співголова Національної ради з питань відновлення України не володіє інформацією хто готує і затверджує документи

На даний час на урядовому порталі оприлюднені для коментування проекти розділів плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України. Зокрема, оприлюднені матеріали 24 робочих груп Національної ради, серед них – робочої групи «Юстиція».

Водночас, відсутня інформація стосовно складу робочих груп, в тому числі і згаданої групи «Юстиція», проведених засідань чи їхніх анонсів, будь-яких рішень, прийнятих робочою групою.

Зважаючи на те, що Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр є співголовою Нацради, а інформаційно-аналітичне забезпечення цього органу та його робочих груп покладається на Офіс реформ Кабінету міністрів, на підставі закону України «Про інформацію» редакція звернулась до Кабінету міністрів України з проханням надати інформацію з наступних питань:

  1. Про персональний склад робочої групи «Юстиція» Національної ради з питань відновлення України, ким і коли він був затверджений і яким наразі є актуальний перелік включених до складу осіб, хто є головою цієї робочої групи.
  2. Ким і коли був затверджений документ під назвою «Матеріали «Робочої групи «Юстиція», який наразі має статус проекта, чи існує рішення про затвердження цього документу\проекту.
  3. Ким і коли він був представлений під час конференції у Лугано (Швейцарія)

Секретаріат Кабінету Міністрів України переадресував ці питання до Міністерства юстиції України. В свою чергу заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць повідомила, що Міністерство не володіє такою інформацією.

З матеріалами робочої групи “Юстиція” можна ознайомитись за посиланням.