Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи та Виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів високо оцінили діяльність Опікунської ради з розподілення міжнародної допомоги постраждалим від війни адвокатам

Під час візиту до України на запрошення НААУ Президент Ради правничих та адвокатських товариств Європи ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів ІВА Марк Елліс зустрілись з Опікунською радою з розподілення благодійних коштів, які надходять від міжнародних організацій для допомоги українським адвокатам.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

На зустрічі членів Опікунською ради з поважними гостями обговорювались питання діяльності Опікунської ради та критерії розподілення благодійної допомоги між постраждалими від війни адвокатами.

Голова Опікунської ради Ганна Лазарчук розповіла про кількість звернень, про випадки надання благодійної допомоги та про порядок розгляду заяв, з якими звертаються адвокати для надання благодійної допомоги. 

Голова Благодійного фонду Олексій Кухар озвучив інформацію про порядок перерахування благодійних коштів безпосередньо адвокатам за рішеннями Опікунської ради. 

Президент ССВЕ Джеймс МакГуілл та Виконавчий директор ІВА Марк Елліс відзначили, що звіти Опікунської ради є прозорими та містять значну кількість підтверджуючих матеріалів, на підставі яких надається благодійна допомога адвокатам, які опинилися в складних життєвих умовах внаслідок збройної агресії. 

Міжнародні партнери запевнили, що і надалі намагатимуться сприяти діяльності Опікунської ради, підтримувати та допомагати українським адвокатам.