Проти судді ВАКС Хамзіна відкрито дисциплінарне провадження

31 березня 2021 року Перша та Третя Дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя розглянули питання про відкриття чи відмову у відкритті дисциплінарних справ щодо судді Вищого антикорупційного суду Тимура Хамзіна.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

За результатами розгляду двох скарг щодо судді Третя Дисциплінарна палата ВРП прийняла рішення про відкриття однієї дисциплінарної справи у зв’язку із ймовірним допущенням ним порушень під час розгляду кримінальної справи.

Дослідивши матеріали попередньої перевірки, Третя Дисциплінарна палата ВРП дійшла висновку, що дії судді можуть свідчити про наявність ознак дисциплінарного проступку, а саме умисне або внаслідок недбалості незазначення в судовому рішенні мотивів прийняття або відхилення аргументів сторін щодо суті спору.

Рішення про відкриття дисциплінарної справи оскарженню не підлягає. Дисциплінарна справа щодо судді буде розглянута на засіданні Третьої Дисциплінарної палати за участю судді або його представника та скаржника.

Щодо іншої скарги стосовно судді Т.Хамзіна Перша Дисциплінарна палата ВРП вирішила відмовити у відкритті дисциплінарної справи, оскільки скарга не містить відомостей про наявність ознак дисциплінарного проступку судді та її суть зводиться лише до незгоди із судовим рішенням.