При розгляді пенсійних спорів у першому півріччі у 85% рішень ОАСК було задоволено позовні вимоги

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Протягом січня-червня 2020 року суддями Окружного адміністративного суду міста Києва розглянуто понад 2,3 тис. справ щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Одна із головних вимог позивачів у цій категорії справ – зобов’язати Пенсійний фонд чи органи його управління здійснити перерахунок пенсій. При розгляді пенсійних спорів у першому півріччі поточного року у 85% рішень судом було задоволено позовні вимоги.

У 2019 року ОАСК було завершено розгляд майже 2,5 тис. спорів вказаної категорії, при цьому у більш ніж 1,9 тис. рішень (80%) суд став на сторону позивача. Таким чином, спостерігається тенденція, коли кожні 4 із 5 пенсійних спорів вирішуються ОАСК на користь позивачів.

Загалом минулого року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло 4,8 тис. справ та матеріалів цієї категорії, що становить понад 17% від усіх надходжень за минулий рік. За перше півріччя 2020 року до суду вже надійшло 3,5 тис. таких справ та матеріалів, а це приблизно 1/5 від усіх надходжень з початку цього року.