Рада адвокатів України створила оргкомітет для проведення конференції адвокатів міста Києва

З метою організації належної роботи органів адвокатського самоврядування міста Києва, а також належної реалізації адвокатами своїх прав в частині бути обраними та обирати членів органів адвокатського самоврядування регіону на конференції, Рада адвокатів України створила організаційний комітет з проведення конференції адвокатів міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Відповідне рішення Рада адвокатів України прийняла 28 січня на засіданні у Києві, попередньо встановивши, що органи адвокатського самоврядування у місті Києві наразі не обрані, адже звітно-виборна конференція 7 листопада 2021 року була проведена з грубими порушеннями Порядку висування та обрання делегатів звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва та Регламенту звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва.

Рада адвокатів України поклала на оргкомітет обов’язок провести конференцію адвокатів міста Києва, затвердивши для неї порядок денний.

Керівником оргкомітету призначено Вадима Красника, секретарем – Надію Корінну. Також до складу оргкомітету увійшли понад 30 адвокатів. Змінювати кількісний та персональний склад Організаційного комітету дозволено Голові НААУ, РАУ Лідії Ізовітовій шляхом винесення нею розпоряджень.