Рівненська прокуратура викрила трьох жителів Одещини на переправленні чоловіків через кордон з Молдовою: 8 тис доларів за послугу

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури трьох жителів Одещини викрито на незаконному переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, протиправну схему налагодив батько з двома синами. За 8000 доларів США вони обіцяли перевести двох «клієнтів» через кордон з Молдовою поза пунктами пропуску. При цьому один з них зустрічав чоловіків біля потяга, інший – довозив до початку незаконного маршруту на прикордонній території, а третій відповідав безпосередньо за перетин кордону поза межами пункту пропуску.

Чоловіків затримали, коли вони намагалися незаконно переправити через державний кордон військовозобов’язаних жителів Рівненщини.

Усім трьом учасникам нелегального «сімейного бізнесу» повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою. Встановлюється їхня причетність до інших аналогічних злочинів.

Заходи з викриття здійснювалися працівниками контррозвідки Управління СБУ в Рівненській області за оперативного сприяння 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців.