Сім’я судді Боярського з Одещини у 2023 році придбала майна на понад пів мільйона доларів

Нещодавно правоохоронці повідомили про викриття корупційної схеми, яка дозволяла чоловікам призовного віку уникати мобілізації та виїжджати за межі України. До цієї схеми причетні судді у Білгород-Дністровського міськрайонному суді Одеської області, серед яких Олександр Боярський.

Про це повідомляє СлідствоІнфо.

Олександр Боярський займається лише суддівством та викладає в університеті й не має ніякого бізнесу. У сім’ї Боярського підприємці тільки його родичі — Зоя Боярська, Володимир Боярський та Ганна Боярська. Вони мають багато нерухомості в Одесі та області, яку здають в оренду.

Суддя Боярський декларує, що безоплатно користується квартирою, яка належить Зої Боярській. Також у деклараціях вказано, що суддя безоплатно користується машиною та квартирою, які належать Ганні Боярській.

Ганна і Володимир теж фігурують у деклараціях судді, наприклад, вони дарують судді гроші. У 2021 році Ганна і Володимир подарували Боярському 268 тис. грн, а у 2020 році — 300 тис. грн.

Ганні Боярській у 2023 році подарували 5 квартир у ЖК «Aqua Marine». У інтернеті ціни за один метр квадратний у цьому житловому комплексі коливаються від 700 доларів й до 1400 доларів. Загальна площа квартир, якими володіє Ганна, складає майже 322 квадратних метри. Тобто, Ганна Боярська, за найскромнішими підрахунками, отримала у 2023 році в подарунок нерухомості на 225 тис. дол.

Володимир Боярський теж отримав дорогу нерухомість у 2023 році. Так, він придбав під Одесою три земельні ділянки. За даними Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, їх вартість складає майже 10 млн грн (близько 264 тис. дол.). Також він став власником двох квартир в Одесі загальна площа яких складає 106,2 квадратних метри.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.