Рибін, якого позбавили права на зайняття адвокатською діяльністю, працює в окупаційному уряді Херсонщини і готується до “виборів” від “Єдіной росії”

Валентин Рибін працює в окупаційному уряді Херсонщини і готується до “виборів” від “Єдіной росії”.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Рибін поїхав з України у березні як батько трьох малолітніх дітей. Коли і як саме він опинився на тимчасово окупованій території України, невідомо.

Втім, зараз він працює “директором департаменту” у так званому “міністерстві інформполітики”, він також вступив у путінську “Єдіную росію”.

Колишній адвокат бере участь у праймеріз для балотування в депутати “законодатєльного органа” окупованої частини Херсонщини. Своїм “прямим обов’язком” Рибін називає “допомогу “Єдіной росії” у встановленні правопорядку на нових територіях”.

Валентин Рибін був адвокатом обвинувачених у розстрілі учасників Майдану, російських полонених десантників, колаборантів і підозрюваних у держзраді політиків і співробітників СБУ часів Януковича, кума путіна Віктора Медведчука та пропагандиста Анатолія Шарія.

У липні 2022 року адвокату повідомили про підозру тільки за ч.1 ст. 436–2 КК — виправдовування збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників. 2 вересня 2022 року Рибіна позбавили права займатися адвокатською діяльністю в Україні.