Що таке Well-being і чому благополуччя співробітника таке важливе: виконавчий директор GOLAW Альона Темпер

Виконавчий директор GOLAW Альона Темпер до Дня кар’єри в Legal High School розпочала розмову з пропозиції присутнім визначити, що таке щастя, і наголосила, що щастя — це перше, про що ми думаємо, загадуючи бажання.

Усі ми хочемо бути щасливими, хоча як ви самі щойно продемонстрували, розуміння щастя у кожного своє

підкреслила Альона Темпер

Піклування про підвищення щастя персоналу призводить до того, що прибутки зростають, наголосила вона і підкреслила, що щасливі співробітники не лише більш творчі та креативні — вони ще й менше хворіють та значно рідше змінюють місце роботи. Крім того, своїм щастям вони мотивують колег та створюють позитивний імідж компанії на ринку праці.  

Прибуток організації напряму залежить від продуктивності її працівників. А відтак, підвищення рівня щастя співробітника має бути одним з ключових завдань менеджменту компанії. Саме такий пріорітет дозволить побудувати щасливі взаємовідносини і допоможе в підкоренні нових вершин. Позиція нашої фірми заключається у тому, що співробітник не працює на нас, а ми працюємо разом у спільній меті

відмітила Альона

Не менш важливим для щастя вона вважає займатися улюбленою справою та робити щось хороше для інших і, врешті-решт, бути вдячним за всіх людей, які є у вашому житті, та за всі події, що відбулися та відбуваються з вами. Іншими словами, щастя — це не відчуття, яке десь виникло через зовнішні обставини, а стан розуму, який формується нами самими, нашим ставленням до життя і тими виборами, які ми щодня робимо. Адже часто ми самі не дозволяємо собі бути щасливими, отримувати задоволення від життя та досягати втілення своїх бажань.

Говорячи про щастя на роботі, Альона зазначила, що навіть найкращий працедавець не може зробити вас щасливими, якщо ви самі цього не захочете. «Для цього потрібно перестати йти на внутрішні компроміси із самим собою, — наполягала вона, — адже лише будучи щасливим, ви можете бути успішним та ефективним співробітником».

Альона нагадала, що у всьому світі основою ефективності особистості було визнано базове благополуччя або Well-being. Це поняття доволі широке і включає фізичне здоров’я та задоволеність, психологічний комфорт, фінансове благополуччя, активну соціальну взаємодію. Чим вище благополуччя співробітника, тим більше він задіяний у якісному виконанні своїх завдань, підкреслила вона. Якщо ж рівень стресу занадто високий (через негаразди вдома, проблеми зі здоров’ям тощо), продуктивність праці знижується.

Резюмуючи, Альона зробила висновок, що благополуччя компанії напряму залежить від того, наскільки кожен із її співробітників задоволений своїм життям — як психологічно, так і фізично чи ментально, та розповіла про реалізацію програми Well-being в GOLAW.

День кар’єри вкотре продемонстрував важливість діалогу між представниками найбільших юридичних фірм України та юристами-початківцями.

Альона також відзначила важливість проведення Дня кар’єри для молодих спеціалістів у галузі права як можливість вдалого та успішного початку юридичної кар’єри.