Школа, якою опікується Національна асоціація адвокатів України, отримала статус гімназії

28 грудня 2016 року Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Раковець Збаразького району Тернопільської області офіційно було присвоєно ім’я провідного адвоката, який жив і працював на цій території, члена Української Центральної Ради, Бориса Козубського, відомого адвоката, громадського та політичного діяча.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Перейменування відбулося за ініціативи Центру досліджень адвокатури і права НААУ. Відтоді, вперше в Україні у назві школи була вказана назва професії – адвокат. У 2020 році Національна асоціація адвокатів України взяла школу під свій патронат.

04 липня 2022 р. рішенням сесії Вишнівецької селищної ради № 2095 школу перейменовано на гімназію і затверджено її Статут у новій редакції.

Нова назва навчального закладу: Раковецька гімназія імені адвоката Бориса Козубського Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області.

Центр досліджень адвокатури і права НААУ висловлює щиру вдячність директору гімназії – Дутковському Василю Михайловичу за сприяння і організацію процедури перейменування.